O firmě KLOFÁČ, spol. s r.o. - LISTOVÁ HNOJIVA

Společnost KLOFÁČ, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a od samého počátku se zaměřila na obchodní činnost v oblasti výživy rostlin. V roce 1995 byly dány začátky spolupráce s firmou LACHEMA Brno, a.s., které byly pro naši společnost základem pro budoucí vlastní výrobu speciálních hnojiv.

Od roku 1995 do roku 2003 vyráběly hnojiva pro naši společnost 2 tuzemské chemické firmy (LACHEMA, a.s. Brno a Synthon, a.s. Blansko). Od roku 2004 vyrábíme vlastní speciální hnojiva na provozu Bořitov–Černá Hora. Od tohoto roku začíná nová etapa pro naši společnost. Plně se zapojujeme do vývojového a výrobního procesu speciálních hnojiv. Vedle tuzemského prodeje se naše hnojiva postupně začala uplatňovat i v zahraničí, především na Slovensku, Chorvatsku, Španělsku a Rakousku. Zemědělcům nabízíme velice zajímavá hnojiva z našeho širokého sortimentu. Především se jedná o typy hnojiv skupiny CARBON, FUMAG, LAMAG, KLOMAG a SULFIKA.

V současné době máme registrováno přes 20 typů hnojiv, jak pro polní plodiny, tak i pro speciální plodiny. Do budoucna se budeme zaměřovat na výrobu těch hnojiv, která svými vlastnostmi a výkonem mohou výrazně ovlivnit výši výnosu i kvalitu pěstovaných plodin. Věříme, že tato prezentace přispěje k jednodušší orientaci v naší nabídce speciálních hnojiv, a že Vám pomůže správně si vybrat konkrétní typ hnojiva pro Vaši plodinu.

KLOFÁČ, spol. s r.o.
listová hnojiva
výroba, prodej, distribuce
Dolní 680
588 32 Brtnice

tel.:00420 567 216 369,
00420 603 274 778
info@klofac-hnojiva.eu