O nás

Bohatá a kvalitní úroda je přáním každého zemědělce i zahrádkáře. S našimi listovými hnojivy, vyráběnými pod ochranou značkou KLOFÁČ, máte jistotu vyšších výnosů a kvalitu jednotlivých produktů, ať již obhospodařujete tisíce hektarů nebo jen několik záhonů oblíbené zeleniny. Vysoce koncentrovaná listová hnojiva dodávají přesně ty živiny, které rostliny potřebují pro svůj růst a zdraví.

1993 Jsme tu pro Vás

UNIKÁTNÍ HNOJIVA NA BÁZI UHLÍKU

Historie

1993

Společnost KLOFÁČ, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 a od samého počátku se zaměřila na obchodní činnost v oblasti výživy rostlin.

1995

Od roku 1995 byly dány začátky spolupráce s firmou LACHEMA Brno, a.s., které byly pro naši společnost základem pro budoucí vlastní výrobu speciálních hnojiv.

2003

Od roku 1995 do roku 2003 vyráběly hnojiva pro naši společnost 2 tuzemské chemické firmy (LACHEMA, a.s. Brno a Synthon, a.s. Blansko).

2004

Od roku 2004 vyrábíme vlastní speciální hnojiva na provozu Bořitov–Černá Hora. Od tohoto roku začíná nová etapa pro naši společnost.

UNIKÁTNÍ HNOJIVA NA BÁZI UHLÍKU

Proč listová hnojiva KLOFÁČ?

Naše hnojiva vyvíjíme a zkoušíme na základě mnohaletých zkušeností, vývoj a testování nových hnojiv probíhá v laboratořích a následně se zkouší a hodnotí v přirozených polních podmínkách. Do závěrečné registrace se dostávají jen ta hnojiva, která dosahují nejlepších výsledků. rolex explorer replica

Přímý vliv na výnos a kvalitu jednotlivých plodin je ověřován nezávislými pokusy na stanovištích ÚKZÚZ v Brně, na českých univerzitách nebo specializovaných výzkumných ústavech po celé České republice či v zahraničí.

Listová hnojiva typů LAMAG, FUMAG a SULFIKA jsou jediná na trhu, která mají vedle hnojivého účinku též vedlejší fungicidní účinek.

Byla vyvinuta a v zemědělské praxi velice dobře přijatá hnojiva na bázi uhlíku. Tato hnojiva, kde jednotlivé prvky jsou vázané na aktivní uhlík, se stávají u zemědělců nedílnou součástí metodiky výživy rostlin, především u oz. řepky, obilovin, cukrovky, brambor, kukuřice, révy vinné a zeleniny.

Do budoucnosti

Do budoucna se budeme zaměřovat na výrobu těch hnojiv, která svými vlastnostmi a výkonem mohou výrazně ovlivnit výši výnosu i kvalitu pěstovaných plodin. Věříme, že tato prezentace přispěje k jednodušší orientaci v naší nabídce speciálních hnojiv, a že Vám pomůže správně si vybrat konkrétní typ hnojiva pro Vaši plodinu.